Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pokojíček pro panenku

10. března 2008 | kategorie: Návrhy dětských pokojůPokojíček pro panenkuPanenka v této dívčí hře má obrovský pokojíček a mnoho hezkého nábytku. Jen je tu trochu nepořádek. Pomůžeš jí uklidit pokojíček podle předlohy? Jak má pokojíček vypadat uvidí...»»»

spuštění dětské hry online »»»

Jak zařídit moderní koupelnu

29. února 2008 | kategorie: Návrhy dětských pokojůJak zařídit moderní koupelnuDnes nebudeš navrhovat dětský pokojíček, ale pěknou moderní koupelnu se vším, co k ní patří. Dobře všechny věci umísti tak, aby se koupelna dívce líbila. Určitě bude mít rados...»»»

spuštění dětské hry online »»»

Barbie domeček

24. února 2008 | kategorie: Návrhy dětských pokojůBarbie domečekBarbína v této hře má dvoupatrový domeček a navrch ještě verandu a přístřešek. Taky má hodně hezkého nábytku. Vyhraj si a navrhni pro ni pěkné uspořádání všech jejich věcí. Ur...»»»

spuštění dětské hry online »»»
Super hry

Přestavba bytu

17. února 2008 | kategorie: Návrhy dětských pokojůPřestavba bytuZahraj si na bytového architekta a navrhni pro tuto milou dívku famfárový byt, ve kterém se bude dobře cítit. Nábytek je teď poházený všude kolem, tak se ponoř do své fantazie...»»»

spuštění dětské hry online »»»

Návrh bytu

16. února 2008 | kategorie: Návrhy dětských pokojůNávrh bytuDívka v této hře už má vlastní bydlení, má nakoupen všechen nábytek, ale teď najednou neví, jak to všechno uspořádat. Pokus se navrhnout skvělý byt a suprově se u toho bav. Hr...»»»

spuštění dětské hry online »»»

Ukliď pokojíček

28. ledna 2008 | kategorie: Návrhy dětských pokojůUkliď pokojíčekHolčička v této hře má sice krásný dětský pokojíček plný hezkých věcí, ale o pořádku se nedá moc mluvit. Pokus se jí vytvořit nový útulný pokojíček, ve kterém bude vše na svém...»»»

spuštění dětské hry online »»»

Pokojíček se starým nábytkem

07. ledna 2008 | kategorie: Návrhy dětských pokojůPokojíček se starým nábytkemSlečna v této hře má veliký pokojíček plný sice starého, ale přesto krásného nábytku. Všude je ale hrozný nepořádek, dokonce i lustr je na zemi. Pokus se navrhnout nový hezký ...»»»

spuštění dětské hry online »»»
Super hry

Návrh moderního pokojíčku

23. prosince 2007 | kategorie: Návrhy dětských pokojůNávrh moderního pokojíčkuHra s graficky hezkým vybavením do dětského pokojíčku. Můžeš tvořit velké množství kombinací, takže tě tato hra jen tak neomrzí. Navíc si tebou navrhnutý pokojíček můžeš vytis...»»»

spuštění dětské hry online »»»