Jdi na obsah Jdi na menu
 


Připrav dívku na večer

06. března 2008 | kategorie: Make up a Makeover hryPřiprav dívku na večerTvým úkolem v této make-up hře je změnit dívce její styl. Můžeš si pohrát s vlasy, barvou čoček, rtěnkou i s řasama. Nezapomeň dívku zkrášlit pěknými šperky....»»»

spuštění dětské hry online »»»

Kompletní líčení a make-up

28. února 2008 | kategorie: Make up a Makeover hryKompletní líčení a make-upUprav a nalič tuto dívku podle svého nejlepšího vkusu. Dokonce na ní můžeš zkusit i masku z okurek :-). Fantazii se meze nekladou a proto se skvěle bav....»»»

spuštění dětské hry online »»»

Líčení malé princezny

23. února 2008 | kategorie: Make up a Makeover hryLíčení malé princeznyVyzkoušej si líčení a make-up na této malé dívce, která se chce také líbit. Různými kombinacemi líčení z ní můžeš vytvořit buď opravdovou princeznu, a nebo tak trochu maškaru ...»»»

spuštění dětské hry online »»»
Super hry

Andělský makeup

26. ledna 2008 | kategorie: Make up a Makeover hryAndělský makeupŠperky a oblečení dívky v této make-upové hře se třpytí krásou. Vyzkoušej, jak to bude dívce slušet po tom, co jí změníš styl přesně podle tvého vkusu. Šaty a účes měníš kliká...»»»

spuštění dětské hry online »»»

Malá kadeřnice

16. ledna 2008 | kategorie: Make up a Makeover hryMalá kadeřniceZahraj si na malou kadeřnici a vytvoř malé dívce přesně takový účes, jaký chce. Vpravo nahoře máš zobrazený účes, tak jak má nakonec vypadat. Dívku musíš ostříhat, nabarvit vl...»»»

spuštění dětské hry online »»»

Zkrášli moderní dívku

09. ledna 2008 | kategorie: Make up a Makeover hryZkrášli moderní dívkuDívka, která se ti dnes představí, je sice přirozeně hezká, ale stále má pocit, že jí ke kráse něco chybí. Zkusíš jí trochu pomoci a změníš jí její styl?...»»»

spuštění dětské hry online »»»

Fashion Designer

30. prosince 2007 | kategorie: Make up a Makeover hryFashion DesignerPoradíš si s návrhem oblečení pro čtyři milé modelky? Nejprve si zvol jednu ze slečen a poté se dej hned do práce. Čeká tě nejen výběr oblečení, ale také vhodných barev. Až bu...»»»

spuštění dětské hry online »»»
Super hry

Kadeřnický salon 1

09. prosince 2007 | kategorie: Make up a Makeover hryKadeřnický salon 1Pojď si vyzkoušet práci v hezkém kadeřnickém salonu. Nejprve si vyber dívku, kterou chceš upravit a zkrášlit. Podle obrázku se snaž vytvořit stejný účes a barvu vlasů. Jako pr...»»»