Jdi na obsah Jdi na menu
 


Oblékni rusovlasou panenku

13. března 2008 | kategorie: Oblékni si panenkuOblékni rusovlasou panenkuZábavná oblíkačka s hezkou chytlavou hudbou. Oblékni panenku tak, aby se ti líbila a slušelo jí to. Pro panenku je připraveno mnoho oblečků a také doplňků....»»»

spuštění dětské hry online »»»

Letní oblíkačka panenky Barbie

11. března 2008 | kategorie: Oblékni si panenkuLetní oblíkačka panenky BarbieOblékni panenku Barbie a vytvoř ji úplně novou image v oblečení. Na výběr je nespočet různých kombinací šatů a doplňků. S touto oblíkačkou se zabavíš na celé hodiny....»»»

spuštění dětské hry online »»»

Oblékni Barbie do šatů 2

26. února 2008 | kategorie: Oblékni si panenkuOblékni Barbie do šatů 2Pokračování v oblékání panenky Barbie. Tentokrát se jedná o opravdu originální až roztodivné šaty. Posuď sama, jak se ti tato oblíkačka líbí nebo nelíbí. Některé šaty jsou ale...»»»

spuštění dětské hry online »»»
Super hry

Oblékni Barbie do večerních šatů

25. února 2008 | kategorie: Oblékni si panenkuOblékni Barbie do večerních šatůOblékni panenku Barbie do hezkých večerních šatů. Rozhodně je z čeho vybírat. Vyzkoušej všechny návrhy a sama se rozhodni, který jí sluší nejvíce....»»»

spuštění dětské hry online »»»

Obleč panenku do podzimní módy

20. září 2007 | kategorie: Oblékni si panenkuObleč panenku do podzimní módyNa podzim padá listí ze stromů, fouká silnější vítr, který přímo vybízí k pouštění draků někde na louce. Než ale vyběhneš ven, zahraj si tuto oblíkačku. Ustroj panenku tak, ab...»»»

spuštění dětské hry online »»»

Zimní oblíkačka

20. září 2007 | kategorie: Oblékni si panenkuZimní oblíkačkaObleč panenku tak, aby jí v chladném zimním počasí nebyla zima a ještě k tomu vypadala vkusně a krásně. V šatníku máš zásobu velkého množství hezkých kalhot, mikin a oblečků. ...»»»

spuštění dětské hry online »»»

Panenka a její elegantní oblečení

20. září 2007 | kategorie: Oblékni si panenkuPanenka a její elegantní oblečeníV této oblíkací hře si zahraješ na módního poradce. Oblékni panenku podle svého vlastního vkusu. Na výběr zde máš mnoho krásných šatů nejrůznějších stylů. Vybírat můžeš z jedn...»»»

spuštění dětské hry online »»»
Super hry

Oblíkačka panenky

20. září 2007 | kategorie: Oblékni si panenkuOblíkačka panenkyOblíkačka panenky ti poskytne možnost ustrojit panenku podle tvé fantazie. Její sbírka oblečení není vůbec malá, však se podívej kolik hezkých šatů má, a jak jí sluší! Doladit...»»»

spuštění dětské hry online »»»